Biz Kimiz ?

2010 yılından bu yana Major Designer adı altında çeşitli firma ve projelere Web Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri ile birlikte Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya Yönetimi ve Yazılım Çözümleri sunan, alanında eğitimli ve tecrübeli personellerden oluşan bir firmayız.

İlk sektörel projemiz olan Major Medical Pro’yu doktorlarımızın hizmetine sunuyoruz.

Major Medical Pro’yu Neden Geliştirdik ?

İlk olarak sektörel bir proje hazırlamak üzere yola çıktık. Ve bu proje öyle bir formatta olmalıydı ki; sadece bize maddi kazanç sağlamamalı aynı zamanda eksiklerini giderebileceğimiz, online ortamda da prestij kazandırabileceğimiz büyük bir sektöre hitap etmeliydi. Ayrıca piyasadaki birbirinin kopyası olan, görsellikten son derece uzak, içerisinde işe yaramayan bir sürü gereksiz özellik bulunduran sistemlerden farklı olarak, görsel anlamda şık, kullanımı kolay ve sadece amaca yönelik bir proje olmalıydı.

Yoğun çalışmalarımızın sonucunda; Tıbbi yardıma ihtiyaç duyan insanlarımızın büyük bir çoğunluğunun profesyonel bir hizmete başvurmadan evvel rahatsızlıklarıyla ilgili olarak internet üzerinde araştırmalar yaptığını gördük. Fakat Medikal sektörü içerisinde özellikle doktorlarımızın, bilgi ve birikimlerini online ortamda düzenli bir şekilde sunabilme şansları olmadığı gibi hastalıklar üzerine bir çok yalan yanlış bilginin internette dolaştığını gözlemledik. İşte tam da bu sebepler doğrultusunda doktorlarımızın kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri, branşları ile ilgili doğru bilgileri ve makalelerini paylaşabilecekleri, hastaları ile kolayca etkileşime geçebilecekleri bir platform olan Major Medical Pro’yu inşa ettik.

Peki Bu Projeden Kimler, Ne Şekilde Faydalanabilirler ?

  1. İnternetin yaygın kullanımından faydalanarak kendilerini online ortamda da temsil etmek ve hastaları ile iletişimini kuvvetlendirmek isteyen bütün doktorlar.
  2. Hem internet üzerinde yer almak hem de hastalarıyla ilgili tüm bilgilere, randevulara, gelecek sorulara ve yorumlara internetin olduğu heryerden ulaşmak ve değerlendirmek isteyen özellikle klinik sahibi doktorlarımız.
  3. Makalelerini, videolarını ve gerekli gördüğü çeşitli bilgi ve birikimlerini internet kullanıcılarıyla da paylaşmak isteyen, özellikle alanında uzmanlaşmış, güçlü bir akademik kariyere sahip tüm doktorlarımız.
Major Medical Pro Online Asistanınız olarak görev yapmaya hazır.